Reference

Weby od nás mají informace, emoce, výkon a spolehlivost.
A hlavně – mění návštěvníky ve Vaše nové zákazníky.

Klienti oceňují naše důkladné analýzy, rychlost, odborné poradenství i špičkový poměr ceny
a výkonu
, proto se k nám pravidelně vracejí s novými projekty
a požadavky na rozšíření spolupráce.

Nejnovější projekty

Developerský projekt Na Radosti

Webové stránky pro prodej bytů z developerského projektu Na Radosti. Pohodová práce na základě grafického návrhu klienta zahrnovala mj. responzivní řešení pro interaktivní plánek domu.

www.zlicin-naradosti.cz

Logistický bezpečnostní systém Gatesystem

Web pro nový projekt našeho dlouholetého klienta společnost Wadimex. Kromě stránek jsme Gatesystemu navrhli logo a připravili obchodní prezentaci. Pohodová práce hotová během pěti dnů.

www.gatesystem.cz

Řetězec Velta Free Shop

Dvojjazyčné webové stránky pro řetězec obchodů a čerpacích stanic Velta Free Shop s hlavím fokusem na německé zákazníky. Součástí řešení je mj. automatizované zveřejňování nových akčních letáků či api propojení s Google mapami. Jedná se o již několikátý projekt pro tohoto klienta. 

www.veltafreeshop.cz

Sportovní klub Véska

Nový rozsáhlý web pro olomoucký sportovní klub s desítkami sportovních a wellness aktivit, s napojením na rezervační systém. Pro SK Véska také dlouhodbě konzultujeme marketingovou strategii, reklamní kampaně či práci se sociálními sítěmi

www.skveska.cz

MVP Solar – fotovoltaika a solární elektrárny

Dvoje webové stránky pro významného hráče v oboru fotovoltaických systémů pro domácnosti, bytové domy, firmy i na investice. Svižná spolupráce s webem spuštěným do týdne, s integrací marketingových propojení dle požadavků klienta.

www.mvp-solar.cz, www.mvp-solar.sk

Exekutorský úřad Bruntál

Redesign webu a tvorba logotypu pro bruntálskou soudní exekutorku Mgr. Blanku Březinovou. Bezproblémová rychlá spolupráce s důrazem na moderní vzhled a responzibilitu webu se spuštěním stránek doslova do 24 hodin.

www.exekutor-bruntal.cz

WadiVODA – vodácká kronika stavěná v reálném čase

Webový „palubní deník“ vodáckého teambuildingu jsme dělali pro našeho dlouholetého klienta. One-page stránkou ubíhá řeka, ke které jsme v reálném čase v průběhu sjezdu Sázavy přidávali obsah (texty, fotky, videa) a účastníci akce při každé zastávce nedočkavě zkoumali, co nového zase v online pamětní knize přibylo. „Je to super! Moc se tu všichni baví! Už nám i píšou klienti…“ referoval hned první den večer pan majitel 🙂 Kromě webu jsme pro klienta připravovali také vodácké grafické prvky (bannery, pop-upy atd.).

www.wadivoda.cz

E-shopy – na míru i na “krabici”

S e-shopy se nám v poslední době roztrhl pytel. U projektů zaměřených na unikátní zakázkové produkty stavíme většinou e-shop na míru, u klasických komerčních projektů klientům často pomáháme využít některé ze spolehlivých krabicových řešení na trhu.

Díky tomu, že v rámci naší firmy přímo sami dva e-shopy již řadu let provozujeme, víme přesně, kam sáhnout, na co se zeptat, co kde jak nastavit, co s čím kudy propojit a na co si dát pozor, díky čemuž našim klientům umíme fundovaně poradit, šetříme jim tápání, přešlapy a především desítky hodin práce a nemalé částky z (nejen) marketingového rozpočtu.

Mezi naše čerstvé práce patří třeba e-shopy

www.kocicipani.cz

www.macaciamama.sk

https://shop.mhdcz.cz

https://shop.firelli.cz

www.norestcoffee.com

www.slehy.cz

www.mustard.zone

https://shop.hydrografikacesko.cz

www.kampudem.cz  

www.symbolic.cz

CleanSmart – úklid, údržba a servis pro firemní provozy

Webové stránky pro pražskou firmu zaměřenou na úklidové a servisní práce především pro hotely, restuarace a kancelářské budovy. Kromě webu jsme pro klienta vytvářeli logo a copywriting

www.cleansmart.cz

Vostrejkluk.cz – profesionální broušení nožů

Web pro mistra brusíře Štěpána Vašáka, známého food bloggera a ambasadora špičkových nožů Friedr. Dick. Perfektně nabroušená spolupráce a web hotový během jednoho týdne. 

www.vostrejkluk.cz

4MAX – samoobslužná řešení pro maloobchod

Česko-anglický web pro vývojáře a dodavatele technologií pro maloobchody. Produkty 4MAX, jako jsou samoobslužné pokladny, objednávací kiosky nebo self-scanning zařízení využívají obchodníci v 8 zemích na 2 kontinentech. V pořadí již pátá zakázka pro stejného klienta.

www.4max.com

MHD hydrografika a airbrush

Web pro druhé největší české hydrografické studio (pro to největší jsme ale web dělali také 🙂 ). Po spuštění internetových stránek nyní připravujeme pro MHD e-shop s potřebami pro moderní vodní tisk.

www.mhdcz.cz 

Včelařství v údolí řeky Oravy

Web ve slovenštině pro oravského včelaře a producenta včelích matek Singer Sklenář. Po medu vonící spolupráce zahrnovala kromě úpravy textů také vytvoření loga firmy. Elegantní webová prezentace ve formě one-page – microsite bylo hotová a odladěná za dva dny.  

www.singer-sklenar.sk

Casa Firelli

Webové stránky pálivých omáček Casa Firelli z italské Parmy pro jejich českého a slovenského distributora. Pikantní spolupráce plná italského šarmu a ostrého kalábrijského chili zahrnovala mj. lokalizaci grafiky a překlady textů. V pořadí již čtvrtá zakázka pro stejného klienta. Saluti! 🙂 

www.firelli.cz, www.firelli.sk 

London Market – finanční služby a řízení rizik

Dvojjazyčný web pro mezinárodní firmu specializující se na finanční služby a řízení rizik v oblasti mezinárodního obchodu, projektového financování, zahraničních investic a mezinárodních transakcí. 

www.londonmarket.cz

Realitní makléřka Radka Zellnerová

Redesign webu, který jsme pro paní Zellnerovou dělali před více než čtyřmi lety a který už nevyhovoval současným požadavkům. Nové stránky ve formě one-page představují služby a reference a díky skvělé spolupráci byly hotové takřka přes noc.

www.radkazellnerova.cz 

Jazyková škola Ai Hua – 爱华学校

Trojjazyčný web (čeština, angličtina, čínština) pražské jazykové školy Ai Hua, která se specializuje na výuku čínštiny. Kromě českých studentů vzdělává Ai Hua především expaty – mladou generaci narozenou v ČR učí čínsky, starší generaci naopak česky. Naše srdeční záležitost a také skvělý trénink specifik webů v čínštině ❤

www.pragueaihua.com

Stavební firma Linhart 

Webové stránky pro pražskou stavební firmu Linhart, kerá se specializuje na terénní, výkopové a přípravné práce. Od klienta jsme dostali zcela volnou ruku, ale na oplátku také žádné podklady – na to jsme ale zvyklí a umíme s tím velmi dobře pracovat 🙂

www.kontejnerylinhart.cz

Wadiwatch – antikolizní systém pro sklady a haly

Dvojjazyčný web pro moderní antikolizní systém, který zabraňuje nehodám a střetům pracovníků a techniky v halách a skladech. V pořadí již čtvrtá zakázka pro tohoto klienta. 

www.wadiwatch.cz

Wadimex – komplexní správa budov

Wadimex zajišťuje komplexní správu budov a skladů firmám jako CZC.cz, DHL, Mall.cz a řadě dalších velkých hráčů v logistice a obchodu. Nové webové stránky představují v moderní podobě celé portfolio služeb. Pro Wadimex jsme realizovali již stránky dceřiné firmy a e-shop.

www.wadimex.cz 

Dovozce a distributor potravin Stykra

Dlouhodobý klient, který se zabývá importem potravin, dochucovadel a snacků z Evropy, Asie a USA. Charakteristickým znakem spolupráce je nedodávání žádných podkladů a ponechání zcela volné ruky. 🙂

www.stykra.eu 

Názorová platforma Moderní exekuce 

Názorová platforma a představení kandidátů do vedení Exekutorské komory. V rámci širší spolupráce také pomáháme moderním exekutorům s public relations. Držíme vám palce!

www.moderniexekuce.cz 

Dovozce a výrobce čajů a bylinných směsí Organella  

Voňavá spolupráce s českou firmou, zabývající se výrobou a prodejem čajů a bylinek. Web je zaměřený především na sběrače bylinek (výkup) a velkoobchodní spolupráci. Kromě webu poskytujeme Organelle také hosting.

www.organella.cz 

Studio a e-shop Hydrografika Česko 

Redesign a rozšíření webu, který jsme pro našeho velmi oblíbeného klienta stavěli před 4 lety a který už nevyhovoval současným požadavkům.

V rámci dlouhodobé spolupráce poskytujeme našim hydrografikům marketingové poradenství, staráme se jim o digitální kampaně a sociální sítě a také jsme jim připravovali e-shop na platformě Shoptet. Často rovněž děláme “přítele na telefonu” pro různé záludné otázky z oblasti e-commerce, účetnictví, života, vesmíru a vůbec. 🙂

www.hydrografikacesko.cz 

Travel blog a e-shop Kam pudem?  

Obsahový blog se skvělými výlety a e-shop s bojovkami a výpravami na míru. Moc fajn klientka s jasnou ideou, krásná spolupráce. Po očku ji nyní sledujeme na Instagramu a chodíme podle ní na výlety po krajích Českých a Moravských.

www.kampudem.cz 

Národní akademie paralympioniků ČR 

Krásný projekt s úžasnými paralympijskými sportovci, kteří se navzdory svému handicapu nevzdávají a vítězí.

www.napscr.cz 

Technici.com: hardware a servis pro retail 

Přední evropský dodavatel hardware a poskytovatel servisu pro samoobslužné pokladny, mobilní terminály a technologie pro sklady a prodejny. Tento web je už v pořadí čtvrtý, který jsme pro tuto technologickou skupinu dělali, a zároveň první pouze v češtině.

www.technici.com 

Další hotové projekty

Vytvoříme Vám nový skvělý web.
Oslovte nás ještě dnes!
RiverSong s.r.o.
Budějovická 820/42, 140 00 Praha 4
info@webdotydne.cz
+420 724 014 653
IČO: 03780937    DIČ: CZ03780937
Jsme registrovaný Rodinný podnik České republiky.

6 + 15 =

Tato stránka využívá pouze funkční cookies. Jiné typy cookies (marketingové, analytické, preferenční) nevyužíváme.