Reference

Weby od nás mají informace, emoce, výkon a spolehlivost.

Klienti oceňují naše důkladné analýzy, rychlost, odborné poradenství i špičkový poměr ceny
a výkonu
, proto se k nám pravidelně vracejí s novými projekty
a požadavky na rozšíření spolupráce.

Nejčerstvější projekty

London Market – finanční služby a řízení rizik

Dvojjazyčný web pro mezinárodní firmu specializující se na finanční služby a řízení rizik v oblasti mezinárodního obchodu, projektového financování, zahraničních investic a mezinárodních transakcí. 

www.londonmarket.cz

Realitní makléřka Radka Zellnerová

Redesign webu, který jsme pro paní Zellnerovou dělali před více než čtyřmi lety a který už nevyhovoval současným požadavkům. Nové stránky ve formě one-page představují služby a reference a díky skvělé spolupráci byly hotové takřka přes noc.

www.radkazellnerova.cz 

Jazyková škola Ai Hua – 爱华学校

Trojjazyčný web (čeština, angličtina, čínština) pražské jazykové školy Ai Hua, která se specializuje na výuku čínštiny. Kromě českých studentů vzdělává Ai Hua především expaty – mladou generaci narozenou v ČR učí čínsky, starší generaci naopak česky. Naše srdeční záležitost a také skvělý trénink specifik webů v čínštině ❤

www.pragueaihua.com

Stavební firma Linhart 

Webové stránky pro pražskou stavební firmu Linhart, kerá se specializuje na terénní, výkopové a přípravné práce. Od klienta jsme dostali zcela volnou ruku, ale na oplátku také žádné podklady – na to jsme ale zvyklí a umíme s tím velmi dobře pracovat 🙂

www.kontejnerylinhart.cz

Wadiwatch – antikolizní systém pro sklady a haly

Dvojjazyčný web pro moderní antikolizní systém, který zabraňuje nehodám a střetům pracovníků a techniky v halách a skladech. V pořadí již čtvrtá zakázka pro tohoto klienta. 

www.wadiwatch.cz

Wadimex – komplexní správa budov

Wadimex zajišťuje komplexní správu budov a skladů firmám jako CZC.cz, DHL, Mall.cz a řadě dalších velkých hráčů v logistice a obchodu. Nové webové stránky představují v moderní podobě celé portfolio služeb. Pro Wadimex jsme realizovali již stránky dceřiné firmy a e-shop.

www.wadimex.cz 

Autolakovna Petrovice

Trojjazyčný web s integrovaným živým chatem pro renomovanou autolakovnu s širokým portfoliem služeb pro česky, anglicky a rusky mluvící klientelu.

Pro autolakovnu jsme také vytvářeli logo a firemní tiskoviny, zakládali profily v katalozích a na sociálních sítích a máme na starosti všechny aktivity v oblasti digitálního marketingu.

www.autolakovnapetrovice.cz 

Názorová platforma Moderní exekuce 

Názorová platforma a představení kandidátů do vedení Exekutorské komory. V rámci širší spolupráce také pomáháme moderním exekutorům s public relations. Držíme vám palce!

www.moderniexekuce.cz 

Překladatelská a tlumočnická agentura Překladex

Dvojjazyčný web pražské agentury zaměřený především na B2B klientelu, s portfoliem profesionálních služeb a širokou nabídkou jazyků.

Na stavbu webu navázala spolupráce v oblasti marketingového poradenství a digitálního marketingu.

www.prekladex.cz 

Studio a e-shop Hydrografika Česko 

Redesign a rozšíření webu, který jsme pro našeho velmi oblíbeného klienta stavěli před 4 lety a který už nevyhovoval současným požadavkům.

V rámci dlouhodobé spolupráce poskytujeme našim hydrografikům marketingové poradenství, staráme se jim o digitální kampaně a sociální sítě a také jsme jim připravovali e-shop na platformě Shoptet. Často rovněž děláme “přítele na telefonu” pro různé záludné otázky z oblasti e-commerce, účetnictví, života, vesmíru a vůbec. 🙂

www.hydrografikacesko.cz 

Funkční italské bonbony Monk’s 

Internetové stránky výhradního dovozce a distributora italských bonbonů Monk’s proti chřipce a nachlazení. Jedná se již o několikátý web pro téhož klienta, spolupráce je specifická v tom, že nám klient obvykle nedodá vůbec žádné podklady, ale zase nám nechává naprosto volnou ruku. 🙂

www.monks-bonbony.cz 

Exekutorský úřad Strakonice 

Redesign webu strakonického Exekutorského úřadu s obsahem zaměřeným na dlužníky, na věřitele a na nabídku doplňkových služeb úřadu.

V rámci dlouhodobé spolupráce poskytujeme úřadu také marketingové poradenství a staráme se o online kampaně.

www.exe-strakonice.cz 

Travel blog a e-shop Kam pudem?  

Obsahový blog se skvělými výlety a e-shop s bojovkami a výpravami na míru. Moc fajn klientka s jasnou ideou, krásná spolupráce. Po očku ji nyní sledujeme na Instagramu a chodíme podle ní na výlety po krajích Českých a Moravských.

www.kampudem.cz 

Technici.com: hardware a servis pro retail 

Přední evropský dodavatel hardware a poskytovatel servisu pro samoobslužné pokladny, mobilní terminály a technologie pro sklady a prodejny. Tento web je už v pořadí čtvrtý, který jsme pro tuto technologickou skupinu dělali, a zároveň první pouze v češtině.

www.technici.com 

Dovozce a výrobce čajů a bylinných směsí Organella  

Voňavá spolupráce s českou firmou, zabývající se výrobou a prodejem čajů a bylinek. Web je zaměřený především na sběrače bylinek (výkup) a velkoobchodní spoupráci. Kromě webu poskytujeme Organelle také hosting.

www.organella.cz 

Národní akademie paralympioniků ČR 

Krásný projekt s úžasnými paralympijskými sportovci, kteří se navzdory svému handicapu nevzdávají a vítězí.

www.napscr.cz 

Dovozce a distributor potravin Stykra

Dlouhodobý klient, který se zabývá importem potravin, dochucovadel a snacků z Evropy, Asie a USA. Charakteristickým znakem spolupráce je nedodávání žádných podkladů a ponechání zcela volné ruky. 🙂

www.stykra.eu 

4MAX Information Systems 

Softwarová řešení, aplikace a digitální nástroje a support – to je v kostce nabídka IS divize společnosti 4MAX, mezi jejíž klienty patří v ČR například supermarkety Tesco nebo auditoři KPMG. Pro CEO skupiny poskytujeme také marketingové konzultace a poradenství.

is.4m.ax 

Další hotové projekty

Vytvoříme Vám nový skvělý web.
Oslovte nás ještě dnes!
RiverSong s.r.o.
Budějovická 820/42, 140 00 Praha 4
info@webdotydne.cz
+420 724 014 653
IČO: 03780937    DIČ: CZ03780937
Jsme registrovaný Rodinný podnik České republiky.

13 + 11 =

Tato stránka využívá pouze funkční cookies. Jiné typy cookies (marketingové, analytické, preferenční) nevyužíváme.